KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11482568
nr 1148 2568
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Träsnitt, Cecilia Frisendahl (f. 1922), Sverige. 1975, signerad och numrerad 13/25, motivet: 47x40
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:11:41
30/11 13:27:06
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl